Anketa – Shakespeare Music

Gerb. respondente,

Kiekvienas galime prisiminti kartą ar daugiau kai lankantis parduotuvėje, kirpykloje, kavinėje ar banke pajutome, kad kažkas buvo ne taip kaip turėtų būti. Dažniausiai galvojame, kad to niekada nepakeisime, o ir kas nori gaišti laiką skundų rašymui. Šiandien pristatome jums tyrimą, kuriame dalyvaudami ir paskyrę keletą minučių savo brangaus laiko galite pakeisti vieną labai svarbu dalyką: foninė muzika gali būti tokia, jog jūsų nevestų iš proto ir nesinorėtų lėkti lauk vos tik įžengus į patalpas.

Foninę muziką komercinėms patalpoms tiekianti kompanija Shakespeare Music kartu su Vytauto Didžiojo universitetu ir Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija vykdo mokslinį tyrimą, kurio metu siekia nustatyti muzikos poveikį emocijoms.* Tyrimo metu klausydami muzikos ir atsakę į parengtus klausimus padėsite išsiaiškinti kokia turi būti foninė muzika, kad keltų teigiamas emocijas.

VISI DUOMENYS YRA KONFIDENCIALŪS IR NAUDOJAMO TIK MOKSLINIO TYRIMO TIKSLAMS!

*Visi apklausos dalyviai papildomai dalyvaus loterijoje, kurios metu vienas šimtas respondentų gaus DOVANŲ nemokamą sveikatingumo aplikacijos Yours App metinę prenumeratą (kad galėtume jums atsiųsti dovanos kodą, tyrimo pabaigoje įrašykite savo elektroninio pašto adresą).

AČIŪ už dalyvavimą!


1. Įvertinkite kaip šiuo metu jaučiatės (skalėje nuo 1 iki 7 pažymėkite Jūsų nuomonę atitinkantį skaičių. 1 reiškia, kad visiškai nesutinkate su pateiktu teiginiu, 7 reiškia, kad visiškai sutinkate su pateiktu teiginiu):

N/A

N/A

N/A

N/A

N/A

N/A

N/A

N/A2. Įvertinkite, kiek sutinkate su pateiktu teiginiu (skalėje nuo 1 iki 7, kur 1 reiškia visiškai nesutinku, o 7 – visiškai sutinku):
Dabar norėčiau ką nors nusipirkti

N/A