FONINĖS MUZIKOS POVEIKIO EMOCIJOMS TYRIMAS

Gerb. respondente,

Foninę muziką komercinėms patalpoms tiekianti kompanija Shakespeare Music kartu su Vytauto Didžiojo universitetu ir Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija vykdo mokslinį tyrimą, kurio metu siekia nustatyti muzikos poveikį emocijoms.* Tyrimo metu klausydami muzikos ir atsakę į parengtus klausimus padėsite išsiaiškinti kokia turi būti foninė muzika, kad keltų teigiamas emocijas.

VISI DUOMENYS YRA KONFIDENCIALŪS IR NAUDOJAMI TIK MOKSLINIO TYRIMO TIKSLAMS!

*Visi apklausos dalyviai papildomai dalyvaus loterijoje, kurios metu vienas šimtas respondentų gaus DOVANŲ nemokamą sveikatingumo aplikacijos Yours App metinę prenumeratą (kad galėtume jums atsiųsti dovanos kodą, tyrimo pabaigoje įrašykite savo elektroninio pašto adresą).

AČIŪ už dalyvavimą!


1. Įvertinkite kaip šiuo metu jaučiatės (pažymėkite Jūsų nuomonę atitinkantį laukelį. Kairiausias laukelis reiškia, kad visiškai sutinkate su kairėje esančiu teiginiu. Dešiniausias laukelis reiškia, kad visiškai sutinkate su dešinėje esančiu teiginiu):2. Įvertinkite, kiek sutinkate su pateiktu teiginiu (skalėje nuo 1 iki 7, kur 1 reiškia visiškai nesutinku, o 7 – visiškai sutinku):

Dabar norėčiau ką nors nusipirkti