MOSAIC kūrybiškumo forumas 2018

Nepriklausomai nuo veiklos srities, kūrybiškumas yra universalus katalizatorius. Jo valdymas – pagrindinė priemonė meno, tyrimų, inovacijų, technologijų, verslo plėtojimui. MOSAIC kūrybiškumo forumas kviečia įvairių sričių vienminčius dalintis gerąja kūrybiškumo valdymo procesų patirtimi. Vienas pagrindinių forumo tikslų – prisidėti prie modernios kūrybiškumo ir inovacijų bendruomenės Lietuvoje ir Baltijos regione kūrimo, suburiant aistringus savo sričių profesionalus, kurie neapsiribotų dalyvavimu forume, o tęstų bendradarbiavimą kūrybiškumo tyrimų ir mokymų projektuose, skatintų idėjų mainus, kūrybiškumo ir inovacijų procesus kasdienėje organizacijų veikloje, tinklaveiką ir kt.

Šis modelis remiasi vienos geriausių pasaulio verslo mokyklų HEC Montrēal (Kanada) partneryste su įvairių sričių profesionalais tiriant kūrybiškumo procesus, organizuojant susitikimus ir apmokymus šia tema. Tarp MOSAIC partnerių – Ubisoft, Cirque du Soleil, Bell Canada, Bombardier ir kitos pasaulinės kompanijos. Renginyje Lietuvoje dalyvaus vienas MOSAIC įkūrėjų ir vadovų, prof. dr. Patrick Cohendet (HEC Montreāl), kūrybiškumo ekspertės Caitlan Maggs ir Josée Gagnon iš Cirque du Soleil.

Forumas skirtas nedidelei įvairių sričių ir lygmenų vadovų grupei, meno ir kultūros industrijų, mokslo ir technologijų profesionalams, LMTA dėstytojams ir studentams. Be renginį organizuojančių LMTA Muzikos inovacijų studijų centro vedėjo Mantauto Krukausko ir Vadybos skyriaus vedėjo Vyginto Gasparavičiaus bei kitų LMTA kolegų renginių programoje dalyvaus BOD group vadovas Vidmantas Janulevičius, Nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Jonas Sakalauskas, Vilniaus miesto tarybos narys Audronis Imbrasas, astronomas dr. Gunaras Kakaras, akademikas prof. habil. dr. Laimutis Telksnys ir kiti įvairių Lietuvos verslo, mokslo ir meno sričių atstovai. Taip pat vyks Cirque du Soleil atstovių susitikimai su Lietuvos cirko bendruomene ir LMTA Šokio katedros studentais bei dėstytojais.